fbpx

Darčeky pre futbalistu

Hľadáte perfektný darček pre futbalistu a stále neviete čo mu kúpiť? Prinášame vám prehľad našich tipov, ktoré by vás mohli inšpirovať.

1. Futbalový kvíz – Svet futbalu

Zaujímavým futbalovým darčekom sú tieto vedomostné futbalové karty. V balíčku je 50 kariet s otázkami rozdelenými do šiestich tematických okruhov. Ku každej z 300 otázok máte k dispozícii na výber z troch možných odpovedí. Zistíte, kto je tým najlepším futbalovým odborníkom vo vašom okolí.

Darčeky pre futbalistu: Futbalový kviz – svet futbalu kúpite už za 4,76€

Darčeky pre futbalistu -Svet futbalu hra

2. Futbalová kniha

Kniha darček, ktorý vždy poteší. Na trhu sa nachádza obrovské množstvo kníh s futbalovou tematikou. V našom predchádzajúcom článku Futbalová kniha – darček pre futbalistu sme sa vydali do kníhkupectiev a našli pre vás zopár perfektných kúskov.  Jednu z nich sme si dokonca museli aj ihneď kúpiť.

Darček pre futbalistu - kniha

3. Futbalový suvenír

Klasika klasík. Futbalovým suvenírom určite nič nepokazíte. Na trhu sa nachádza nespočetné množstvo obchodov, ktoré ponúkajú produkty jednotlivých tímov od výmyslu svetu. Futbalové dresy, šály, lopty, šálky, kalendáre, kľúčenky, prevliečky atď. Je toho naozaj neúrekom. Stačí si len dobre vybrať. Odporúčam e-shop Sportobchod.sk. V časti fanzóna nájdete všetky futbalové suveníry za veľmi dobré ceny.


4. Futbalová torta

Futbalová torta s logom obľúbeného tímu. Vynikajúci darček, z ktorého majú pôžitok všetci a nie len oslávenec. U nás vždy potešila. Vyhľadajte si vo vašom okolí overenú cukrárku, ktorá splní predstavu vašej torty do najmenších detailov. Skúste sa pozrieť aj na bazoš určite sa tam nejaká nájde.

      Futbalová torta

5. Futbalová vstupenka

Futbalový darček - futbalová vstupenka

Ak si stále neviete vybrať, tak nás môžete  kontaktovať ohľadom vstupeniek na zápas obľúbeného tímu vášho futbalového nadšenca. Spolu určite niečo vymyslíme.

Záver: Dúfam, že sme vás aspoň trochu inšpirovali a pomohli pri výbere vhodného darčeka pre futbalistu.