fbpx

Vstupenky Fc Barcelona

Fc Barcelona vstupenkyAko cestovať do Barcelony?

Letecky

Jednoznačne najlacnejšia a najúspornejšia cesta je využiť leteckú dopravu od leteckých spoločností . Máte 2 možnosti na pristátie:

Ako sa dostať z letiska Girona do Barcelony

Letisko Girona Costa Brava Airport sa nachádza 90 km severovýchodne od Barcelony a 12 km od Girony. Najjednoduchší spôsob ako sa dostať do Barcelony, je preprava autobusom.  Hneď, ako sa dostanete z letiska, zabočíte doľava a asi po 200 metroch uvidíte pokladňu a pristavené autobusy.

Zakúpte si lístky na autobus, spiatočný lístok do Barcelony stojí 25 €. Cesta do Barcelony trvá cca hodinku. Autobus stojí len na jednej zastávke, a to na konečnej. Nachádza sa v centre, na stanici Barcelona Estacio Nord. Len kúsok od stanice je stanica metra Arc de Triomf. Metro v Barcelone vám umožní dostať sa do všetkých častí mesta.

Lístky na metro a taktiež na iné druhy mestskej dopravy sú rôzne, cez jednojazdové až po niekoľko dňové. Záleží na vás koľko strávite v Barcelone dní. Ak strávite v Barcelone tri dni, tak je pre vás najvýhodnejšie kúpiť 10 jazdový lístok za 9,8 €. Na letisko sa dostanete potom tiež zo stanice Barcelona Estacio Nord, odkiaľ vás autobus odvezie na letisko.

 

Ako sa dostať na NOU CAMP?

Sieť metra je dobre rozvinutá po celej Barcelone. Pred Nou Campom máte 4 vhodné zastávky.

Linkou 3: zastávky: Palau Reial alebo Les Corts

Linkou 5: zastávky: Collblanc alebo Badal

 •  

  Ubytovanie

  Boli sme v Barcelone už viackrát, takže vám vieme odporučiť Hotel Madanis.

  Veľmi dobrý pomer cena/kvalita. My sme boli vždy maximálne spokojní. Nachádza sa len pár metrov od Nou Campu. Záleží ale od vás, nájsť sa dajú aj lacnejšie hotely

Vstupenky FC Barcelona 2023/2024

Galéria
Booking.com

Vedeli ste, že …

 • počas každého zápasu sa  po 17  minúte a 14 sekunde ozýva hlas nezávislosti, ktorý pripomína rok 1714, kedy kataláncov porazila Španielska armáda
 •  na štadióne sa od roku 2011 konajú svadby
 • hodinu pred zápasom môžete dať svoje deti do škôlky, ktorá sa nachádza priamo na Nou Campe
 • za výdatného dažďa tu celebroval omšu Ján Pavol II. v roku 1982

Hlas nezávislosti 17:14. Zimomriavky zaručené