fbpx

Manchester United vstupenky

V prípade záujmu (aj o iné vstupenky na Manchester United  v sezóne 2018/2019) nám napíšte na info@matchday.sk

manchester united vstupenky

Ako cestovať do Manchestru ?

Letecky

Zo Slovenska

Do Manchestru je najlepšie využiť priame letecké spojenie z Bratislavy. Spoločnost Ryanair ponúka lety vo vybraných termínoch v cene okolo 80 €. Dobrá voľba je aj cestovať do neďalekého Leedsu taktiež priamo z Bratislavy.

Z Česka

Z Prahy sa ceny spiatočných leteniek do Manchestru pohybujú od 110€.

Doprava po Manchestri

Ako sa dostať z letiska v Manchestri 

 

  • Taxíkom – Veľmi výhodné je vziať si taxík pretože ceny v manchesterských taxíkoch sú oveľa lacnejšie ako tie londýnske. Cena sa pohybuje okolo 20 libier.
  • Vlakom – Vlakový terminál Manchester Airport Railway station sa nachádza medzi 1. a 2. terminálom v centre letiska. Cena za lístok sa pohybuje od 10 libier. 
  • Autobusom – Spojenie s letiskom zabezpečuje viacero  spoločnosti ako Stagecoach, Trent a Arriva North West. Spoje odchádzajú každú polhodinu. Priemerná cena je 5 ₤. Presné časy a trasy nájdete na www.gmpte.com.
AKo sa prepravovať  po Manchestri

Na štadión sa z centra najlepšie dostanete, ak sa zveziete električkou na zástavku Old Trafford, pripadne Trafford Bar. Základný celodenný lístok na električku pre dospelého človeka stojí  7 libier.

Lístky na autobus sa kupujú priamo u vodiča a to platí aj pre rôzne druhy zliav. Platí sa len v hotovosti, cena lístka sa pohybuje okolo 1₤. Pozor, ak si kupujete aj spiatočný lístok, zvykne platiť len pre autobusy tej spoločnosti, v ktorom ste si ho kúpili.

Rôzne možnosti cestovania a jednotlivé zvýhodnené druhy lístkov na dopravu v Manchestri nájdete na tomto odkaze:

http://www.metrolink.co.uk/tickets/Pages/Travelcards.aspx

Ubytovanie v Manchestri

Odporúčame Vám z osobných skúseností pri návšteve Manchestru ubytovať sa v  hoteli Chester.

Nachádza sa 2 min pešo od futbalového štadionu, takže si predzápasovú atmosféru možete dokonale vychutnať. Možno tu nájsť ubytovanie za vynikajúce ceny a navyše hotel bude určite plný fanúšikov United z celého sveta, takže o dobrú atmosféru v tomto hoteli bude určite postarané.

V prípade voľného dňa, môžete navštíviť centrum Manchesteru, ktoré je vzdialené iba 3,2 km od hotela (cca 10 min. jazdy električkou). 

Prípadne odporúčame aj tento hotel Football Old Trafford, ktorý sa nachádza v rovnakej lokalite, tento je však o niečo drahší.Booking.com

Vstupenky Manchester United 2019/2020

V prípade záujmu nás kontaktuj

Galéria

Booking.com