fbpx

Vstupenky na Real Madrid

V prípade záujmu o vstupenky na  zápas Realu Madrid  nás kontaktujte. 

Vstupenky na real madrid

Ako cestovať do Madridu?

Letecky – jednoznačne, ušporíte veľa času aj peňazí

Pred pár rokmi sa lietalo z Bratislavy sa priamo do Madridu. To už teraz neplatí. Do Madridu sa však viete dostať z okolitých letísk. Aktuálnu ponuku lacných leteniek si môžete vyhladať na stránke slovenského predajcu leteniek Pelikan.sk ( poprípade pelikan.cz ) alebo priamo na linkách leteckých spoločností, kde by mala byť cena leteniek ešte menšia. Cena spiatočnej letenky sa dá kúpiť už od 20 €

→→→Aktuálne akciové letenky

Šikovná rada!   Do Viedne na letisko Schwechat sa viete dostať jednoducho a pohodlne vďaka spoločnosti Slovak Lines, ktorá zabezbpečuje pravidelné linky z Bratislavy a naspäť z letiska Schwechat do Bratislavy v cene už od 5€. Novinkou z roku 2019 je, že spoločnosť  zaradila do svojich služieb aj autobusové spojenie z medzínárodným  letiskom Ferenca Liszta v Budapešti. Autobusy odchádzajú 3xdenne z oboch smerov. A to všetko už v cene od 10€.

Doprava po Madride

Ako sa dostať z letiska v Madride  na štadión Santiago Bernabeo.

Letisko Barajas sa nachádza 12 km severovýchodne od centra Madridu. Madridské metro má linku spájajúcu letisko so stanicou Nuevos Ministerios, kde sa nachádza centrum  madridského finančného obvodu a taktiež štadión „pusiniek“. Linkou číslo 8 sa dostanete na spomínanú zastávku metra Nuevos Ministerios. Preprava trvá 12 minút.Premáva každých 6 minút. Odtiaľ sa vydáte peši k štadiónu alebo 1,5 km vzdialenému nášmu odporúčanému hotelu. Z hotela na štadión je to 10 minútová prechádzka (1.1km).

Lístky na metro a autobusy stoja 1,15 €. Odporúčame vám kúpiť si Metrobus tiket (10 tiketov) stojí 5,80 €. Dajú sa kúpiť priamo na stanici metra, estancos (v predajniach tabaku).

Na štadión Bernabéo sa  dostanete metrom linkou č.8 alebo linkou č. 10.

 

Madrid -mapa metra
Madrid – mapa metra

Ubytovanie

Odporúčame vám na základe poznatkov známych, toto príjemné a lacné ubytovanie. Výhodná je poloha Hotela Falfes, ktorý je vzdialený iba 1 km od štadióna.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Booking.com

Vedeli ste, že…

  • elektronické osvetlenie na štadióne Santiago Bernabéu bolo prvýkrát použité v roku 1957, v zápase Real Madrid proti brazílskemu tímu Sport Recife (výsledok zápasu 5:3)
  •  múzeum klubu Real Madrid je zatvorené iba dva dni v roku a jeho bránami prejde ročne cca milión návštevníkov
  • systém kúrenia na štadióne Santiago Bernabéu je jedno z najlepších na svete a veľmi dobre chráni divákov pred zimou

Takto bude vyzerať štadión v roku 2020

Našiel si lacnejšiu vstupenku?

Ak nájdeš lacnejšiu vstupenku tak nám napíš. Na cene sa vieme dohodnúť. Najlacnejšie vstupenky jedine s Matchday.skMatchday.sk