fbpx

Nová sezóna F1 2024 je už v plnom prúde. Piate preteky štartujú v rýchlom slede v Čine už 21.4.2024 prvými tréningmi .Ako je už dlhšie známe tak televízne práva sa zmenili a mnohí z nás nevedia kde vlastne budeme F1 v roku 2024 pozerať. F1 bude po novom možné sledovať na novom športovom kanály Novasport 5 a Novasport 6. Komentátorskou dvojicou sú tradične ostrieľaní Štefan Eisele a Josef Král, ktorí vás budú sprevádzať počas každých pretekov. Okrem F1 tu nájdete aj live prenosy nižších sérií ako F2 a F3, či dokonca F1 Academy.

VOYO

Na Slovensku momentálne môžete sledovať tieto stanice cez streamovaciu spoločnosť Voyo. Cena predplatného na mesiac je 5,99€.

Svoje predplatné služby Voyo môžete využívať až na piatich zariadeniach na každom používateľskom profile, pričom súbežné prehrávanie videa je možné na dvoch zariadeniach. Voyo je možné sledovať prostredníctvom vybraných smart televízorov, na počítačoch, mobiloch aj tabletoch s operačným systémom Android a iOS. 

„Predplatitelia streamovacej služby na Slovensku sa môžu tešiť na štart novej sezóny najprestížnejšej motoristickej súťaže Formula 1, ktorú otvorí v dňoch 29. februára – 2. marca 2024 Veľká cena Bahrajnu. Priaznivci najrýchlejších monopostov tak budú môcť na Voyo sledovať, ako sa fenomenálny Max Verstappen z tímu Red Bull Racing vydá za obhajobou titulu svetového šampióna z posledných troch sezón,” uvádza televízia Markíza v tlačovej správe.

→→→Pozrieť ponuku Voyo F1 2024 za 5,99€ mesačne

 

VOYO F1 2024

SKYLINK

Program Nova Sport 5 je k dispozícií u operátora Skylink. Ten má v ponuke všetky programy Nova Sport a vy si tak môžete plnohodnotne vychutnať Formulu 1 v priamom prenose.

TV operátor Skylink má v ponuke kanál Nova Sport v balíčku satelitnej služby (balíček Kombi+) aj internetovej TV (balíček Kombi+).

Cena balíčka je pri satelitnej službe 17,90€, a ak si vyberiete internetovú televíziu, tak balíček vás vyjde na 15,90€.

Momentálne majú v skylinku úvodnú akciu na prvé 3 mesiace len 11,90€/mesiac.

→→→Pozrieť ponuku SKYLINK F1 2024  za 11,90€ mesačne

SKYLINK F1 2024

 

F1 live stream na F1 TV

F1 live stream môžete sledovať cez F1 TV . Ide o online prenosovú službu, ktorá poskytuje fanúšikom možnosť sledovať preteky z rôznych pohľadov, prostredníctvom viacerých kamier. Okrem toho si môžete vybrať konkrétneho pilota, sledovať jeho jazdu priamo z monopostu a taktiež archívne GP.

Tým získavate jedinečný pohľad na preteky a tiež prístup k rádiovým komunikáciám každého pilota F1 na štartovom rošte.