fbpx

Vstupenky na Euro 2020

Futbalové Euro 2020 sa pomaly blíži. Či sa na majstrovstvách  predstaví aj naša reprezentácia je ešte otázne. Uvidíme na jar 2020 ako dopadnú kvalifikačné súboje. Napriek tomu, si už teraz viete kúpiť vstupenky aj na prípadné zápasy Slovenska, ale aj iné zápasy. Ponúkame vám kompletný návod ako sa uchádzať o vstupenky na Euro 2020. Pozor! Do žrebovania sa môžete prihlásiť do 18.decembra 2019.

1. Zaregistrujte sa na oficiálnej stránke Uefa a vytvorte si účet kliknutím na Login a potom na Create your Uefa Account

vstupenky na euro 2020 - prihlásenie uefa

2. Vypíšete e-mail, heslo, vaše meno a priezvisko, dátum narodenia a zaškrtnete políčko I accept UEFA Terms and Conditions a kliknete na Create Account.

Euro 2020 - údaje vyplniť

3. Následne vám príde potvrdzovací e-mail na vašu zadanú e-mailovú adresu, ktorý potvrdíte. Po presmerovaní na stránku Uefy dokončite váš profil vyplnením údajov o vašom klube, ktorému fandíte, preferovanom jazyku, krajine, poštový kód a výber pohlavia, a kliknite na Complete registration.

Uefa 2020 registrácia vstupeniek

4. Po úspešnej registrácii  (uvidíte vedľa ikony panáčika svoje meno) kliknite na odkaz Get your Euro 2020 tickets now,  ktorý vás presmeruje až k úplnému dokončeniu vášho účtu (zadáte telefónne číslo, adresu atď.)

klik na kúpiť vstupenky

5. Následne sa dostanete k samotnému portálu a kliknete Create or edit your application

euro 2020 vo futbale registrácia

6.  Doplníte  vaše informácie, národnosť , občiansky preukaz, jazyk, adresu, telefónne číslo, vyberiete si váš tím, ktorému fandíte, prípadne zvoľte možnosť Other (iný tím) a kliknite Confirm my details

POZNÁMKA: V časti Fan club Membership Number (insert 0 if not applicable) napíšte X, pokiaľ nie ste členom SFZ.

Doplnenie informácií k účtu uefa

7. Konečne po tomto zdĺhavom procese sa dostávame k samotnej kúpe vstupeniek na Euro 2020 vo futbale, kliknutím na Tickets. 

8. Teraz si už vyberte ľubovolný zápas. Ja som si zvolil v predchádzajúcich krokoch, že som fanúšik českého tímu, preto sa mi tam prioritne zobrazujú zápasy českej reprezentácie, ale to vôbec nie je potrebné. Stačí si zvoliť možnosť Other. Ak ste si zvolili tak ako ja nejaký konkrétny tím, potom si iba prekliknite na možnosť ALL Teams a zobrazia sa vám všetky zápasy. Vyberte si zápas, ktorý by ste si chceli kúpiť.

výber zápasu euro 2020

9. Vyberiete si kategóriu, počet vstupeniek. Ak zvolíte viac vstupeniek ako jednu, potom treba doplniť údaje o ostatných účastníkoch (meno , občiansky preukaz). Následne to potvrdíte kliknutím na  Confirm my choice

V poslednom kroku si vyberáte, či chcete lístky aj v inej v cenovej kategórii, okrem tej, ktorú ste si zvolili (väčšia pravdepodobnosť, že vás vyžrebujú, hoci za vyššiu cenu, ale lepšiu kategóriu) – tak kliknite na I accept tickets in another category alebo iba či chcete vstupenky v danej kategórii, ktorú ste si zvolili – kliknite na I do not accept tickets in another category

 

ako si kupit vstupenky na euro 2020

10.   Zaškrtnete  potvrdzujúce informácie –  By ticking this box, I confirm that  a kliknite na submit your application.

11. Hotovo! Už len čakať na los.

12. O výsledku losu sa dozvieme na konci januára. Príde vám e-mail o tom, či vás vyžrebovali alebo nie. Ak áno, tak potom už podľa ďalších pokynov vykonáte platbu a vstupenky na Euro 2020 vám budú doručené domov. Čo sa týka zápasov Slovenska, môžete si už teraz v predstihu kúpiť vstupenky na zápas proti Španielsku, Poľsku alebo Švédsku, ak veríte, že postúpime . Osobne by som počkal do apríla, kedy sa spúšťa predaj vstupeniek  tímov postupujúcich z Európskej ligy.

13. Veľa šťastia v žrebovaní 🙂

Malá rada: Ak  ste sa do toho pustili a zaregistrovali, nezabudnite si objednať ubytovanie už teraz, lebo potom v januári sa mnohonásobne predraží. Vyberte si  ubytovanie s možnosťou zrušenia, v prípade, že vás nevyžrebujú. Takúto možnosť poskytuje dobre známy booking.com

V prípade otázok nám napíšte