fbpx

V dňoch od 14. júna – 15. júla 2018  sa budú v Moskve, Petrohrade, Soči, Kazani, Jekaterinburgu, Kaliningrade, Nižnom Novgorode, Rostone nad Donom, Samare, Saransku a Volgograde hrať futbalové zápasy MS FIFA 2018.

Fanúšikovia  –  cudzí štátni príslušníci a osoby bez občianstva – môžu vstupovať na územie Ruskej federácie a vycestovať z RF  bez víz, na základe platného cestovného pasu a preukazu fanúšika – FAN ID.

FAN ID sa vybavuje po zakúpení vstupeniek na zápasy iba raz a platí po celú dobu trvania majstrovstiev sveta. Nenahrádza vstupenky na zápasy, treba ho predložiť pri vchode na štadión spolu so vstupenkou.

Podrobné informácie o postupe vybavovania  FAN ID karty  na MS 2018, jeho vzor a podrobné  informácie o zápasoch sú uverejnené na týchto webových stránkach:

www.fan-id.ru

https://www.fan-id.ru/?locale=EN

www.welcome2018.com

Pri vstupe do Ruskej federácie nesmie byť cestovný pas cudzinca platný menej než 6 mesiacov od skončenia platnosti FAN ID.

FAN ID kartu môže každý divák použiť na viacero vstupov do Ruskej federácie bez víz v období od 14. júna do 15. júla 2018. Viacnásobný vstup je však možný len na základe tlačenej podoby preukazu FAN ID karta (laminovaná kartička). Na základe elektronickej verzie preukazu FAN ID, ktorý sa dá získať cez e-mail, je možný iba jeden vstup do Ruska, v období od 14. júna do 15. júla 2018.

 

Menu